Chrániče Powerslide Onesie Women (dual pack)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
1 359 Kč –15 % 1 155 Kč
Chrániče Powerslide Onesie Women (dual pack)
Značka: Powerslide
sada chranicu na brusle kolen zapesti mentolove longboard skate 903235 Powerslide Onesie Women Dual Set
1 359 Kč –15 %

Mentolové chrániče kolen a zápěstí Powerslide Onesie pasují díky použití čtyřsměrně roztažitelné bavlny každému. Chrániče kolen mají z vnitřní strany silikonové pásky a klenutý prostor kolem čéšky díky čemuž drží spolehlivě na svém místě. Ochranu zajišťuje vrstva EVA pěny pohlcující nárazy a pevný plastový chránič. Chrániče zápěstí se zapínají pomocí pásku na suchý zip. Ochranu zajišťují plastové chrániče na dlani i hřbetu ruky pro zpevnění zápěstí. I přes svůj silnější materiál chránič větrá a odvádí dobře pot. (Pro ověření správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.