Kolečkové brusle Powerslide Doop Purple Dusk 90 Trinity

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Doop s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Zavazování: Přezka klasická, páková a pásek na suchý zip
Rám: Powerslide Elite Al casted 4x90mm, (275mm)
Kola: Powerslide Infinity 90mm/83a
Ložiska: WCD Freespin Abec 7
Brzda: 
Ano (výškově nastavitelná)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele Ihned k odeslání Zvolte variantu
7 299 Kč –9 % 6 599 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Doop Purple Dusk 90 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Doop Purple Dusk 90 Trinity - EU (Velikost EU 43-49)
Doprava zdarma
7 299 Kč –9 %

Nazouvací brusle Doop Purple Dusk 90 s revolučním Trinity systémem. Pohyb po městě na bruslích nikdy nebyl tak snadný jako s bruslemi Doop. Není třeba řešit kam dát boty a neustále se přezouvat. Díky originálnímu konceptu Doop máte své boty totiž stále na sobě i během bruslení. Do bruslí lze dvěma přezkami (jedna pákové a jedna klasická) + páskem na suchý zip spolehlivě upnout libovolnou volnočasovou či sportovní obuv. Skelet brusle je vyráběn ve dvou velikostech a díky jednoduchému systému ho lze během chvilky seřídit na požadovanou velikost. Ve tmě zeleně svítící kolečka zvýší vaši viditelnost při zhoršených světelných podmínkách. Systém Trinity přináší uchycení rámu místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Tento model je osazen lehkým litým rámem z hliníku, kvalitními kolečky Powerslide Infinity o průměru 90mm a tvrdosti 83a s ložisky WCD Freespin Abec 7. Jedná se o střední velikost koleček čtyřkolečkových bruslí. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště, dobrou ovladatelnost a velmi vysokou stabilitu díky delšímu rámu. Model Doop Purple Dusk je vhodný pro fitness i urban bruslení.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.