Hole Powerslide Nordic Carbon Poles 130-170cm

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
2 699 Kč –11 % 2 399 Kč
Hole Powerslide Nordic Carbon Poles 130-170cm
Značka: Powerslide
921 hole powerslide nordic carbon poles 130 170cm
Doprava zdarma
2 699 Kč –11 %
Lehké, teleskopické, šroubovatelné hůlky Powerslide Nordic vyrobené z karbonu a skelného vlákna. Vysoká pevnost materiálu. Anatomicky tvarované korkové držadlo s vyměnitelným páskem na suchý zip pro připevnění k zápěstí. Vyměnitelný kovový hrot. Vhodné pro použití s off-road a nordic bruslemi. Nastavení libovolné délky v rozmezí 130-170cm. V balení 1 pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.