Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
249 Kč –11 % 220 Kč
Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL
Značka: Powerslide
942 brzdovy drzak powerslide pro brzy habs l xl
249 Kč –11 %
Držák brzdy Powerslide HABS vhodný pro většinu bruslí firmy Powerslide. Brzda umožňuje libovolné nastavení výšky brzdového špalku i jeho posun po opotřebování. Velikost L/XL je vhodná pro všechny verze rámů s kolečky o velikosti 125mm a prodloužené verze rámů s kolečky 110mm. V balení 1ks držáku bez šroubů k jeho přichycení.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.