Podvozky Powerslide Elite Casted 3x110 Trinity 270mm komplet

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
3 229 Kč –13 % 2 799 Kč
Podvozky Powerslide Elite Casted 3x110 Trinity 270mm komplet
Značka: Powerslide
813 podvozky powerslide elite casted 3x110 trinity 270mm komplet
Výprodej Doprava zdarma
3 229 Kč –13 %

Kompletní prodloužená 3x110 Trinity verze v černé barvě s odolnými kolečky Powerslide Spinner 110mm/88a a ložisky WCD freespin Abec 9. Tato prodloužená verze o délce 270mm je vhodná především pro brusle velikosti EU 42 a více (použití je však možné na jakoukoliv trinity brusli nehledě na její velikost). Díky své délce je rám stabilnější směrem dopředu/dozadu a umožňuje lepší využití odrazu při jízdě. Lehké a pevné rámy vyrobené z litého hliníku určené pro fitness i freeskate bruslení. Kolečka o průměru max. 110mm. V balení 1 kompletní pár včetně všech šroubů, spacerů, koleček a ložisek. Stačí jen namontovat a užívat jízdu.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.