Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon Charcoal 84 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost a anatomicky tvarované polstrování z EVA pěny
Zavazování: tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám: litý hliníkový Trinity Powerslide Elite Casted max. 4x90mm (275mm)
KolaPowerslide 84mm/83A
LožiskaWicked ABEC 7

Brzda: Ano (výškově nastavitelná)
Hmotnost: 1370g (EU 41)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 760 Kč –10 % 3 383 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon Charcoal 84 Trinity
Značka: Powerslide
PR10209BI25417 940699 38656 Phuzion Radon Charcoal 84 IMD
Novinka Doprava zdarma
3 760 Kč –10 %

Čtyřkolečkové fitness brusle Powerslide Phuzion Radon Charcoal 84 jsou postaveny na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem s kolečky Powerslide 84mm/83A a ložisky WCD ABEC 7. Jedná se o klasickou velikost koleček z kategorie fitness. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště a dobrou ovladatelnost. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů.

Zavazování pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě . Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele.

Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb, případně snadnou výměnu rámu (lední nůž atd.).

Rám bruslí pojme kolečka až 90 mm a tak můžete v budoucnu osadit brusle většími kolečky bez nutnosti změny rámu nebo bruslí.

Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí.

Moderní brusle Powerslide Phuzion Radon Charcoal se čtyřmi 84mm kolečky je velmi stabilní a dobře se ovládá. Jedná se tak o spolehlivý model vhodný pro začátečníky i pokročilé fitness bruslaře. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.

 

Podobné produkty

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon Enzo 90 Trinity - EU (Velikost EU 45)
Výprodej Doprava zdarma
od 3 090 Kč
3 799 Kč (až –18 %)
902012_EU__1