Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Cement 110 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Zavazování: tkaničky, klasická a páková přezka
Rám: Powerslide Elite casted Al 3x110mm (270mm)
Kola: Powerslide 110mm/83a
Ložiska: WCD Freespin Abec 9
Brzda: Ano (výškově nastavitelná)

Hmotnost: 1650g (EU 41)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
5 299 Kč –9 % 4 798 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Cement 110 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Cement 110 Trinity - EU (Velikost EU 46)
Doprava zdarma
5 299 Kč –9 %
Tříkolečkové brusle Powerslide Argon Cement 110 pro rok 2022 jsou postaveny na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem o délce 270mm s kolečky 110mm/83a a ložisky WCD Abec 9. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i dobrou ovladatelnost. Navíc si hravě poradí i s horším povrchem. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pákové přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Moderní tříkolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Cement se třemi 110mm kolečky je stabilní, lehce se ovládá a lépe překonává nerovnosti. Jedná se tak o fitness model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.