Kolečkové brusle Powerslide Swell Lite Black 100 Trinity 2022

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Swell, skořepina s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Vnitřní bota: Myfit Lite Dual size

Zavazování: ploché tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám:Trinity Powerslide Elite Casted Al 3x100mm (231mm), EU 42+ (250mm)
KolaPowerslide Swell 100mm/83a
LožiskaWCD Freespin Abec 7
BrzdaAno (výškově nastavitelná)
Hmotnost: 1400g (EU 41)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
5 699 Kč –12 % 4 999 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Swell Lite Black 100 Trinity 2022
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Swell Lite Black 100 Trinity 2022 - EU (Velikost EU 46-47)
Doprava zdarma
5 699 Kč –12 %

Tříkolečkové brusle Powerslide Swell Lite Black 100 prošly pro rok 22 kompletní úpravou. Nový vrchní materiál a přepracovaná vnitřní botička (liner), která je nyní více polstrovaná v oblasti kotníku a méně v oblasti prstů. Díky tomu poskytne dostatek místa i skutečně širokému chodidlu. Nový cuff (vnější opora kotníku) nyní lépe obepíná nohu, poskytuje více opory a umožňuje dvě různé výšky uchycení nezávisle na obou stranách brusle. Prodloužený rám o délce 250mm poskytuje bruslím lepší předozadní stabilitu. Od klasické řady Swell se tento model odlišuje vyjímatelným linerem vyrobeným pro dvě velikosti zároveň. Díky tomu jsou brusle levnější a dostupnější širší veřejnosti. Svým vnitřním prostorem je tato brusle vhodné hlavně pro širší tvar chodidla. Vyjímatelná vnitřní botička je pohodlná již od prvních chvil používání. Novou praktickou výhodou je také možnost její výměny při přílišném opotřebení i lepší možnost větrání po bruslení. (Vyjímatelný liner však nebude nikdy 100% součástí brusle a pro opravdu výkonnostní bruslení je stále vhodnější klasická řada Swell s integrovanou vnitřní botičkou.) Měkká vrchní část brusle je vyrobena z pevného a zároveň dobře prodyšného materiálu. Zavazování pomocí plochých tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarovaná skořepina ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu je lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory než běžně používaný plast. Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Tento model je osazen pevným litým rámem z hliníku, kolečky Powerslide Swell o průměru 100mm a tvrdostí 83a s ložisky WCD Freespin Abec 7. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště i skvělou ovladatelnost. Powerslide Swell Lite 22 nabízí příjemné pohodlí i spolehlivost všem začínajícím i pokročilým fitness bruslařům. Nechte se o jejich kvalitách přesvědčit již při první vyjížďce. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.

 

Podobné produkty

Kolečkové brusle Powerslide Swell Lite Black 100 Trinity - EU (Velikost EU 38-39)
Výprodej Doprava zdarma
3 999 Kč
4 699 Kč (–14 %)
510034_EU__1