Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Syncro Rose 110 Trinity

Značka: Powerslide
Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Zavazování: Tkaničky a dvě přezky
RámPowerslide Elite AL casted Syncro Trinity 3x110mm (270mm)
KolaPowerslide Infinity 110mm/83a
LožiskaWCD Abec 9
BrzdaSyncro (ovládání cuffem a brzdění všech koleček)
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
6 699 Kč –7 % 6 190 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Syncro Rose 110 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Syncro Rose 110 Trinity - EU (Velikost EU 42)
Doprava zdarma
6 699 Kč –7 %

Extra pohodlné kolečkové fitness brusle s novou brzdou! Nový růžovo bílý dámský model Powerslide Argon Syncro Rose 110 přináší novou brzdu Syncro. Ta je ovládána pohybem cuffu (vnější pevná opora v oblasti kotníku) a v případě potřeby brzdí všechny kolečka na brusli rovnoměrně bez potřeby zvedat špičku brusle. Zároveň umožňuje utáhnutím jednoho šroubu regulovat volnost otáčení všech koleček - to je možné využít např. při úplných začátcích s bruslením. Brusle je postavena na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem s kolečky Infinity 110mm/83a a ložisky WCD Abec 9. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i dobrou ovladatelnost. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pákové přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě . Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Moderní tříkolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Rose Syncro se třemi 110mm kolečky je pohodlná, stabilní, lehce se ovládá a lépe překonává nerovnosti. Navíc dokáže ulehčit často se vyskytující problém s brzděním. Jedná se tak o model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.