Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Coral 100 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Zavazování: Rychloutahovací tkaničky a dvě přezky
RámPowerslide Elite Aluminium Trinity 3x100mm (250mm)
KolaPowerslide Infinity 100mm/83A
LožiskaWCD ABEC 9
BrzdaAno (výškově nastavitelná)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele Zvolte variantu
5 170 Kč –10 % 4 649 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Coral 100 Trinity
Značka: Powerslide
20230310171745 465a6e3e me
Doprava zdarma
5 170 Kč –10 %

Nový dámský model Powerslide Phuzion Coral pro rok 2024 je postaven na roky osvědčené botě modelu Argon, který je osazen revolučním Trinity rámem s kolečky Phuzion 100mm/83A a ložisky WCD ABEC 9. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště a úžasnou ovladatelnost. Navíc si dobře si poradí i s horším povrchem.

Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů.

Zavazování pomocí rychloutahovacích tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a nártní pákové přezky drží nohu spolehlivě na svém místě . Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele.

Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb.

Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč.

Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění a zároveň delší vydrž, než u jiných značek bruslídíky možnému posunu.

Moderní brusle Powerslide Phuzion Argon Coral se třemi 100mm kolečky je stabilní, lehce se ovládá a lépe překonává nerovnosti. Jedná se tak o model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí.

(Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.