Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Rose 100 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Zavazování: Tkaničky a dvě přezky
RámPowerslide Elite Aluminium Trinity 3x100mm (231mm)
KolaPowerslide Infinity 100mm/83a
LožiskaWCD Abec 7
BrzdaAno (výškově nastavitelná)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele Zvolte variantu
5 199 Kč –30 % 3 598 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Rose 100 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Rose 100 Trinity - EU (Velikost EU 42)
Výprodej Doprava zdarma
5 199 Kč –30 %
Růžovo bílé dámské kolečkové brusle Argon Rose pro rok 2021 jsou postaveny na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem s kolečky Infinity 100mm/83a a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště a úžasnou ovladatelnost. Navíc si dobře si poradí i s horším povrchem. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pákové přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě . Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Moderní brusle Powerslide Phuzion Argon Rose se třemi 100mm kolečky je stabilní, lehce se ovládá a lépe překonává nerovnosti. Jedná se tak o model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.