Helma Ennui Elite Black

Značka: Ennui
Dostupnost Ihned k odeslání
1 699 Kč –11 % 1 499 Kč
Helma Ennui Elite Black
Značka: Ennui
1053 4 helma ennui elite black
1 699 Kč –11 %
Pojem nejlehčí helma získává s novou černou přilbou Ennui Elite Black o váze pouhých 245g úplně jiný rozměr! Tři roky dlouhý vývoj se skutečně vyplatil. Tato helma se od všech ostatních liší způsobem výroby, vnitřní výplní i nárazy pohlcující vnější vrstvou. Přilba má velmi tenké stěny a díky svému tvaru i možnosti úprav vnitřní výstelky skvěle sedí takřka každému. Navíc na hlavě nepůsobí jako "hrnec", ale krásně kopíruje tvar hlavy. Takže helma, která vážně sluší! Klasické zapínání pod bradou a praktické dotahovací kolečko v zadní části. Lesklé barevné provedení. Velikost 54-59cm. Balení obsahuje přídavnou vložku s kšiltem a sadu různě silných vnitřních výstelek (na suchý zip) pro doladění správné velikosti. Helma je certifikována pro používání během nemotorových kolečkových sportů (brusle, skateboard, koloběžka, kolo atd.) Doporučujeme všemi kolečky! :)

Značka ENNUI byla založena v roce 2012 ve Španělsku s cílem nabídnout tu nejlepší ochranu pro všechny nemotorové "městské" sporty v podobě pohodlných, odolných a stylových chráničů. 

Pro zajištění nejvyšší kvality spolupracuje Ennui  s mnoha významnými sportovci v různých oborech, kteří výrobky testují a poskytují zpětnou vazbu. Značka Ennui je oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí kvalitní ochranu a zároveň stylový vzhled.