Podvozky Powerslide SUV 3x125

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
6 345 Kč –5 % 5 999 Kč
Podvozky Powerslide SUV 3x125
Značka: Powerslide
908241 SUV 125 frameset 165mm off road podvozky pro freeskate brusle
Doprava zdarma
6 345 Kč –5 %

Kompletní terénní podvozky Powerslide SUV 3x125 s uchycením 165mm. Rámy se tak dají namontovat na libovolné freeskate brusle s totožným uchycením. Extrémně pevný hliníkový rám vyrobený na CNC z jednoho kusu. Tři kola Powerslide Road Warrior 125mm s ložisky WCD Rustproof, která jsou navržena speciálně pro použití v mokru. Rám s délkou 295 mm vytváří příjemný kompromis stability i obratnosti. Hodí se tedy pro jízdu i provádění triků na hliněných pumptracích, trailech a stezkách. Jednoduchý servis, ke kterému stačí jeden klíč. V balení jeden kompletní pár včetně všech koleček, ložisek, spacerů, šroubů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.