Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Grey

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Rocket s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost

Zavazování: Tkaničky, přezka a pásek na suchý zip

Rám: Unibody s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost

Kola: Powerslide One (EU 29-32) 70mm/85a, (EU 33-36) 72mm/85a, (EU 37-40) 76mm/85a

Ložiska: WCD Freespin Abec 7

Brzda: Ano
Hmotnost: 1050g (EU 33-36)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 549 Kč –5 % 2 399 Kč
Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Grey
Značka: Powerslide
Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Grey - EU (Velikost EU 37-40)
Doprava zdarma
2 549 Kč –5 %
Spolehlivé a lehké dětské nastavitelné brusle Powerslide Rocket. Šedo mentolové provedení se čtyřmi kolečky Powerslide One s tvrdostí 85a a průměrem v rozmezí 70-76mm dle velikosti brusle. Ložiska Abec 7. Díky jednoduché konstrukci se jedná o velmi lehké dětské brusle. Botička brusle je anatomicky tvarovaná a poskytuje příjemný komfort. Jednoduchý systém nastavení velikosti brusle v rozmezí čtyř velikostí a to pomocí vysunování její špičky. Plastový skelet zajišťuje spolehlivou oporu, zabraňuje propadání kotníků a ztrátám energie při bruslení. Samozřejmostí zůstává osvědčený způsob utažení bruslí pomocí tkaniček, přezky a pásku na suchý zip. Dopřejte svým nejmenším skutečné pohodlí a radost z bruslení díky bruslím Powerslide Rocket Grey. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.