Nůž Powerslide Iceblade Sabres W4

Značka: Powerslide

Pro rámy o délce 219, 231, 243, 255mm (jedná se o vzdálenost středu prvního a posledního kolečka)
 

Dostupnost U dodavatele
739 Kč –5 % 699 Kč
Nůž Powerslide Iceblade Sabres W4
Značka: Powerslide
771 nuz powerslide iceblade sabres w4
739 Kč –5 %

Jednoduchá přeměna z kolečkových na lední brusle. Tak přesně to umožňuje nový lední nůž Powerslide Sabres. Tento model se zoubky je určen pro čtyřkolečkové rámy s 8mm šrouby (osami kol). (Pro použití na bruslích s 6mm osami je nutné přikoupit "Adaptér Powerslide Fothon/Sabres 6 mm"). Nůž se vyrábí v jedné velikosti. Rozpis rámů, na které bude pasovat naleznete výše. V balení 1 pár včetně všech potřebných spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.