Kolečkové brusle Remz HR 2.0
Frame: Ground Control FLT 3
Kola: Ground Control 64mm/90a
Grind kola: Ground Control 42mm
Ložiska: Remz Abec 5
| Kategorie: | Kompletní |
|---|---|
| EAN: | 836564022819 |
| ? Velikosti EU: | EU 39 |
| ? Druh konstrukce: | Skeletové (Hardboot) |
| ? Uchycení rámu: | UFS |
| ? Konfigurace rámu: | 4 x 60 mm |
| ? Počet koleček: | 4 |
| ? Velikost koleček: | 64 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 90A |
| ? Brzda: | Ne |
| ? Nastavitelnost rámu: | Pevný |
| ? Barva: | Černá |
| ? Určení: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Délka rámu: | 243 mm |
| ? Disciplína a styl jízdy: | Aggressive |
| ? Materiál rámu: | Kompozit |
| ? Rockering: | Ne |
| ? Nosnost a tuhost skeletu (Hmotnost jezdce): | Zvýšená nosnost brusle (nad 100 kg) |
| ? Fit lineru: | Střední |
| ? Rychloupínání (BOA / ATOP / Lanko): | Ne |
| ? Shock Absorber (tlumení nárazů a vibrací): | Ano |
| ? Systém zapínání a fixace nohy: | Tkaničky, Horní přezka (Cuff buckle) |
| ? Šířka chodidla: | Normální |
| ? Tepelná tvarovatelnost (Heat Molding): | Ne |
| ? Typ lineru (číslování Dual Fit vs. Single): | Jednovelikostní (Single) |
| ? Vnitřní botička: | Vyjímatelný liner |
| ? Úroveň dovednosti: | Pokročilý, Expert / Závodník |
| ? Vhodný terén: | Hladký povrch / Skatepark, Asfalt / Street |
| ? Bezpečnostní certifikace a normy (EN): | EN 13843 - Třída A (testováno 100 kg) |
| ? Možnost použití ledního nože: | Ne |
| ? Možnost použití ledního rámu: | Ne |
Americká značka REMZ, kterou v roce 1998 založil Kato Mateu, patří k nejoriginálnějším jménům v aggressive bruslení. Remz měli vždy unikátní přístup ke konstrukci boty. Ocenili jej jezdci, kteří hledali specifický poměr mezi volností v kotníku a pevnou podporou. V dnešní době už je bohužel Remz v mnoha ohledech překonanou aggressive botou.
Remedyz se proslavil svou filozofií "Freedom-of-feet", která kombinuje pevný skelet s měkkým svrškem (soft-top). Tato kombinace umožňuje bruslařům extrémní ohebnost při tricích, aniž by ztráceli stabilitu při dopadech.
Kultovní design a svoboda pohybu
Brusle Remz si získaly srdce jezdců, kteří preferují stylový vzhled připomínající klasické tenisky a technickou preciznost. Díky propracovaným detailům, jako jsou anatomické linery a specificky navržené soulplaty, nabízí Remz zážitek z jízdy, který u jiných značek nenajdete.
Objevte brusle, které se staly legendou streetového bruslení. Pokud váháte, zda je systém "Freedom-of-feet" vhodný právě pro váš styl jízdy, v Inlinespecial vám na základě našich zkušeností rádi pomůžeme s výběrem toho správného modelu.
| Výrobní společnost : | Remz (Sunshine Distribution) |
|---|---|
| Adresa : | 4196 Avenida de la Plata, Oceanside, CA 92056, USA |
| E-mail : | info@remz.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Sunshine Distribution |




