Ground Control Mega charcoal

Značka: Ground Control
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 099 Kč –4 % 1 999 Kč
Ground Control Mega charcoal
Značka: Ground Control
Ground Control Mega charcoal - (Velikost M : 38-45)
2 099 Kč –4 %

Skvělý frame řady Mega je žhavou novinkou firmy Ground Control. Tento frame je speciálně navržen pro použití všech 8 kol stejné velikosti (flat rocker) o průměru 59-65mm. Vzdálenost os kol od horní hrany framu je stejná jako u framů řady FLT. Díky tomu Mega nabízí extrémně nízké těžiště a vysokou stabilitu v topsidových i h-blockových tricích. Samotný groove framu výborně kryje vnitřní kolečka proti jejich zasekávání při grindech a zároveň skvěle drží v tricích. Nespornou výhodou je také jednoduchý přístup k UFS šroubům během montáže, při níž není nutné vyndavat žádná kolečka. Frame Mega je vyráběn ve dvou velikostech M o délce 292mm a L o délce 305mm. Samozřejmostí jsou osvědčené Ground Control šrouby na jejichž utahování/povolování stačí pouze jeden inbus a kovové frame spacery pro menší tření mezi ložisky a samotným framem.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.