Ground Control 4FLT red

Značka: Ground Control
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 299 Kč –4 % 2 199 Kč
Ground Control 4FLT red
Značka: Ground Control
FLT4 red aggressive framy cervene
Doprava zdarma
2 299 Kč –4 %

Zbrusu nové framy Ground Control 4FLT v červené barvě jsou speciálně navržené pro použití všech 8 kol stejné velikosti (flat rocker) o průměru max. 60mm. Frame je vysoký pouze 46mm, díky čemuž poskytuje velmi vysokou stabilitu a ulehčuje naklánění do grindů. Výměnný H-block je uchycen dvěma šrouby, výborně kryje vnitřní kolečka proti jejich zasekávání při grindech a zároveň skvěle drží v tricích. Rám je osazen plastovým h-blockem (možné je i použití kovového). GC 4FLT je vyráběn ve třech velikostech. Samozřejmostí jsou osvědčené Ground Control šrouby na jejichž utahování/povolování stačí pouze jeden inbus a kovové frame spacery pro menší tření mezi ložisky a samotným framem.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.