Dětské kolečkové brusle Powerslide One Khaan Junior Pro

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Khaan s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: anatomicky tvarovaná 
paměťová pěna vysoké kvality
Zavazování: tkaničky, páková a klasická přezka
Rám: Powerslide casted aluminium Volt 2v1 207/219/231/243mm (dle velikosti brusle), (šroubovaný - umožňuje individuální nastavení dle potřeb dítěte)
Kola: Powerslide Spinner (EU 27-30) 76mm/85a, (EU 31-34) 80mm/85a, (EU 35-38) 84mm/85a, (EU 39-42) 90mm/85a
Ložiska: Wicked Abec 9
Brzdanení součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 649 Kč –23 % 2 796 Kč
Dětské kolečkové brusle Powerslide One Khaan Junior Pro
Značka: Powerslide
Dětské kolečkové brusle Powerslide One Khaan Junior Pro - EU (Velikost EU 39-42)
Akce Doprava zdarma
3 649 Kč –23 %
Dětské nastavitelné brusle Powerslide One Khaan Junior Pro s rámem, který umožňuje osazení třemi i čtyřmi kolečky. Jedná o hliníkový rám vyrobený na CNC z jednoho kusu. Je tedy extrémně pevný a zvládl by vozit i dospělého. K brusli je přichycen dvěma šrouby, což umožňuje jeho posun do stran a doladění dle individuálních potřeb dítěte. Tato možnost nastavení výrazně pomáhá regulovat případné problémy postoje s nohami do X nebo do O. Kolečka jsou zde použita Powerslide Spinner s tvrdostí 85a a průměrem v rozmezí 76-90mm dle velikosti brusle. Ložiska WCD Abec 9. Celkově se jedná o kvalitní a odolné fitness/freeskate brusle pro kluky i holky. Botička brusle je anatomicky tvarovaná a poskytuje vysoký komfort. Jednoduchý systém nastavení velikosti brusle v rozmezí čtyř velikostí pomocí vysunování její špičky. Plastový skelet zajišťuje spolehlivou oporu, zabraňuje propadání kotníků a ztrátám energie při bruslení. Navíc chrání brusli proti poškození. Samozřejmostí zůstává osvědčený způsob utažení bruslí pomocí tkaniček a dvou přezek, který podrží nohu na svém místě za každé situace. Dopřejte svým nejmenším skutečné pohodlí a radost z bruslení díky bruslím Powerslide Khaan Junior Pro. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.