Chrániče kolen Ennui ST Pro

Značka: Ennui
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
1 175 Kč –5 % 1 116 Kč
Chrániče kolen Ennui ST Pro
Značka: Ennui
PR391BI2130 920098 32334 ST Pro Knee Gasket IMD
1 175 Kč –5 %

Komplexní a spolehlivá ochrana kolen v podobě středně velkých chráničů Ennui ST Pro Knee Gasket, které jsou lehké, pohodlné a odolné. Vnitřní ochranná hmota je z polyuretanu a spolehlivě tlumí nárazy. Chrániče je možné nosit přes i pod oblečením a na správném místě je drží pružný pletený návlek. Ten se stará jak o udržení chrániče na svém místě, tak zároveň umožňuje snadný a svobodný pohyb kolene bez zbytečného omezování. Způsob pletení a materiál navíc dobře odvádí pot a udržuje komfort. Vnější část chrániče je pokryta oděru odolným kevlarem a zvyšuje tak odolnost proti poškození.

Chrániče jsou vhodné pro všechny kolečkové sporty, jako je bruslení, skateboarding, jízda na koloběžce, BMX či jiné akční sporty, kde naplno využijete volnost pohybu i ochranu a odolnost těchto chráničů kolen.

 (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Značka ENNUI byla založena v roce 2012 ve Španělsku s cílem nabídnout tu nejlepší ochranu pro všechny nemotorové "městské" sporty v podobě pohodlných, odolných a stylových chráničů. 

Pro zajištění nejvyšší kvality spolupracuje Ennui  s mnoha významnými sportovci v různých oborech, kteří výrobky testují a poskytují zpětnou vazbu. Značka Ennui je oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí kvalitní ochranu a zároveň stylový vzhled.