Svítící kolečka Powerslide Neons 100mm/85a (3ks)

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
829 Kč –3 % 799 Kč
Svítící kolečka Powerslide Neons 100mm/85a (3ks)
Značka: Powerslide
svitici inline kolecka 905416 Powerslide Neons 100mm 85A Red 3 modra cervena
Novinka
829 Kč –3 %

Svítící kolečka Powerslide Neons o rozměrech 100mm/85a. K výrobě byl použit velmi kvalitní polyuretan pro zvýšení odolnosti a rychlosti kolečka. Energie pro svit LED diod umístěných uvnitř kolečka je získávána přes důmyslný dynamo střed, čímž odpadá potřeba jakýchkoliv baterií, nabíjení atd. Oválný profil. Dostupné v modré a červené barvě. V balení 3ks koleček.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.