Sada chráničů Powerslide Pro Air Men

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Červen 2024 Červen 2024 U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
1 149 Kč –8 % 1 050 Kč 1 050 Kč 1 049 Kč 1 049 Kč od 1 049 Kč
Sada chráničů Powerslide Pro Air Men
Značka: Powerslide
sada chranicu na brusle cerna 903298 Powerslide Pro Men Set
1 149 Kč –8 %

Sada anatomicky tvarovaných chráničů Powerslide Pro Air Men. Sada obsahuje chrániče na zápěstí, lokty, kolena. Zapínání chráničů pomocí pásků na suchý zip. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.