Ložiska Powerslide Wicked Swiss By Jesa (16ks)

Značka: Wicked

Materiál: chrome steel, nylon
Mazivo: Multi temp SLR

Krytí: Z
Počet kuliček: 7
Standard: 608

Hmotnost: 10,5 g

Dostupnost Ihned k odeslání
2 549 Kč –18 % 2 079 Kč
Ložiska Powerslide Wicked Swiss By Jesa (16ks)
Značka: Wicked
642 loziska powerslide wicked swiss by jesa 16ks
Výprodej Doprava zdarma
2 549 Kč –18 %
WCD Swiss jsou skvělá ložiska i pro ty nejnáročnější bruslaře. Ložiska jsou vyráběna pro firmu Wicked švýcarskou firmou Jesa. Uvnitř ložiska je 7 chromovaných kuliček. Ty jsou umístěny v kleci vyrobené z nylonu s přídavkem sklolaminátu pro její zpevnění. Přední strana má vlisovanou kovovou protiprachovou krytku, zadní strana je otevřená. Mazáno SLR olejem o nízké viskozitě pro volnější otáčení. Vysoká kvalita použitých materiálů zlepšuje nejen rychlost, ale i životnost těchto ložisek. V balení 16ks ložisek.

Wicked (WCD) je další značkou spadající pod společnost Powerslide, která nabízí veškeré vybavení pro bruslaře. Pod značkou Wicked najdete ložiska vyráběná z těch nejkvalitnějších dostupných materiálů pro co nejlepší kvalitu a výkon. 

Jak už bývá pro Powerslide, a jeho dceřinné společnosti zvykem, i ložiska jsou testovány týmem sportovců, kteří požadují tu nejlepší kvalitu pro maximální výkon. Kvalitní ložiska jsou tak jednou z příležitostí i pro Vás, jak vylepšit jízdní vlastnosti bruslí a užít si větší radost z jízdy.