Lední brusle Playlife Classic White

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
1 399 Kč –7 % 1 299 Kč
Lední brusle Playlife Classic White
Značka: Powerslide
Lední brusle Playlife Classic White - EU (Velikost EU 42)
1 399 Kč –7 %
Dámské lední brusle Playlife Classic v nestárnoucím bílém provedení. Pevná botička poskytuje výbornou oporu. Zavazování je řešeno pomocí klasických tkaniček. Kvalitní nůž z nerezové oceli je k botě přichycen deseti nýty. To vše ve sněhobílém designu, který nikdy nevyjde z módy. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.