Kolečkové brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 Trinity

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Zoom s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: 
My Fit Recall dual fit (teplem tvarovatelná)
Zavazování: Ploché tkaničky, přezka klasická a páková
RámPowerslide Renegade 125 CNC Al 3x125mm (295mm)
KolaRoad Warrior 125mm
LožiskaWCD Rustproof
Brzdanení součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)
Hmotnost: 1840g (vel. 42-43)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
10 899 Kč –14 % 9 298 Kč
Kolečkové brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 Trinity - EU (Velikost EU 45-46)
Doprava zdarma
10 899 Kč –14 %

Off-road kolečkové brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 jsou vhodné pro jízdu i triky na hlíně. Osazeno extrémně pevným hliníkovým Trinity rámem vyrobeným na CNC z jednoho kusu. Kola Powerslide CST Pro air 125 mm s ložisky WCD Rustproof, která jsou navržena speciálně pro použití v mokru. Rám s délkou 295 mm vytváří příjemný kompromis stability i obratnosti. Zoom Renegade 125 se tak hodí pro jízdu i provádění triků na hliněných pumptracích, trailech a stezkách.

Montážní body pro uchycení rámu jsou zde vytvořeny pomocí tenkého adaptéru na podrážce brusle. Ten maličko zvyšuje těžiště brusle, jinak však nemá na jízdu větší vliv - umožňuje však využití rámů Trinity a jejich výhod. Pevný skelet (kompozit s 15 % sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle nabízí vysokou oporu během bruslení i provádění triků. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození. Systém Trinity přináší uchycení rámu místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb.

Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč.

Vnitřní botička (liner) se vyznačuje velmi příjemným pohodlím i dlouhou životností. Její špička je z pružného neoprénu a přizpůsobí se noze jako ponožka. Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobena z paměťové pěny, která reaguje na zvýšenou lidskou teplotu při sportu a dotvaruje se přímo na nohu majitele.

Zapínání pomocí dvou přezek a plochých tkaniček výborně funguje a pevně drží nohu na svém místě.

Brusle je možné osadit Powerslide SUV brzdou, ta však není součástí balení.

Pokud Vás láká bruslení na hliněných překážkách a přírodních trasách, tak jsou brusle Powerslide SUV Zoom Renegade 125 správnou volbou. Navíc díky Trinity systému je přeměna podvozku na klasické inline brusle otázkou jen několika minut - rámy Trinity.

(Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

 

 

 

 

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.