Brzda Powerslide Cuff Brake SUV

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
1 199 Kč 1 399 Kč od 1 199 Kč –20 % –17 % až –20 % 950 Kč 1 150 Kč od 950 Kč
Brzda Powerslide Cuff Brake SUV
Značka: Powerslide
915 brzda powerslide cuff brake suv
1 199 Kč 1 399 Kč od 1 199 Kč –20 % –17 % až –20 %

Speciální brzda Powerslide vyvinutá pro off-road a nordic brusle řady Next a Zoom nehledě na počet a velikost terénních koleček. Při brzdění (zaklonění nohy) způsobuje brzda tlak na zadní kolečko, které se tak otáčí pomaleji a brzdí jízdu. K instalaci je zapotřebí vrtačka k vytvoření malých otvorů pro montážní šroubky. Součástí balení je jedna kompletní brzda včetně všech šroubků potřebných k jejímu uchycení na brusli. Brzdu si můžete zakoupit samostatně a nainstalovat si ji na brusle sami nebo včetně montáže od nás.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.