Kolečkové brusle SUV Next Renegade Werbeski Pro 125

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Next s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: 
My Fit 2nd Skin dual fit (teplem tvarovatelná)
Zavazování: dvoje tkaničky a klasická přezka
RámPowerslide Renegade 125 CNC Al 3x125mm (295mm)
Kola: Road Warrior 125mm
LožiskaWCD Rustproof, SUS
Brzdanení součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)
Hmotnost: 1840g (vel. 42-43)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
11 599 Kč –6 % 10 799 Kč
Kolečkové brusle SUV Next Renegade Werbeski Pro 125
Značka: Powerslide
20230602164253 e1e5c992 me
Doprava zdarma
11 599 Kč –6 %

Představujeme brusle Powerslide Next Renegade Werbeski Pro 125 SUV - dokonalé spojení stylu, výkonu a dobrodružství

Brusle jsou navržené pro milovníky vzrušení a outdoorové nadšence. Kombinují rychlost a hbitost inline bruslí s robustností a všestranností bruslí terénních. Ať už brázdíte dlážděné ulice, prozkoumáváte nezpevněné cesty nebo zdoláváte náročné terény, tyto brusle jsou vaším dokonalým společníkem

Osazeny extrémně pevným hliníkovým Trinity rámem vyrobeným na CNC z jednoho kusu. Nafukovací kolečka 125 mm pohlcují nárazy a zajišťují tak hladkou jízdu i v náročném terénu. Ložiska WCD Rustproof, která jsou navržena speciálně pro použití v mokru. Rám s délkou 295mm vytváří příjemný kompromis stability i obratnosti. Next Renegade 125 se tak hodí pro jízdu i provádění triků na hliněných pumptracích, trailech a stezkách.

Skelet brusle je vyroben s přídavkem sklolaminátu. Ten dodává bruslím vyšší pevnost a zachovává nízkou hmotnost. V přední, boční i zadní části boty jsou nově přidány otvory pro odvětrávání. Klasický malý boční slide protector nahradil větší a praktičtější 270° chránič po celém obvodu špičky brusle. Uchycen je dvěma šroubky a v případě potřeby ho vyměníte během chvilky. Vnitřní část skeletu je nad kotníkem předpřipravena pro doladění tuhosti boty přímo dle potřeb majitele. Výstupky mají na sobě značky pro seříznutí, čímž lze docílit změkčení skeletu brusle v oblasti kotníku. Revolucí prošlo i uchycení cuffu (kloubu v oblasti kotníku). Díky asymetrickým vložkám se závitem lze cuff z obou stran umístit do dvou různých výšek a to i nezávisle na výšce uchycení na druhé straně brusle. Tyto možnosti mohu pomoci proti propadávání kotníku atd. Pod patou umístěný shock absorber (gumová stélka) pomáhá tlumit případné dopady.

Jak je již u Powerslidu zvykem, vnitřní botička (liner) je nejvyšší možné kvality. Její špička je z pružného neoprénu a přizpůsobí se noze jako ponožka. Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobena z paměťové pěny, která reaguje na zvýšenou lidskou teplotu při sportu a dotvaruje se přímo na nohu majitele. Očka pro zavazování jsou nově vedena až pod horní přezku a díky možnosti provléknutí tkaniček i skrz očka lineru vzniká několik různých možností zavázání bruslí dle individuálních potřeb jezdce.

Páková přezka přes nárt a klasická nad kotníkem dotváří 100% spolehlivý systém zapínání bruslí. Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb (předozadní stabilita/ korekce nohou X/O).

Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč.

Brusle je možné osadit Powerslide SUV brzdou, ta však není součástí balení.

Pokud Vás láká bruslení na hliněných překážkách a přírodních trasách, tak jsou brusle Powerslide SUV Next Renegade Werbeski Pro 125 tou nejlepší volbou. Navíc díky Trinity systému je přeměna podvozku na klasické inline brusle otázkou jen několika minut- vhodné rámy..

(Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

 

 

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.