Kolečkové brusle K2 Surge 84 2024

Značka: K2

Skelet: K2 Surge Polypropylen
Vnitřní bota: K2 classic

Zavazování: Speed lacing, ploché tkaničky, přezka klasická a páková
Rám: Al 6061 4x84mm (260mm)
Kola84mm/82A
LožiskaILQ 5
Brzda: ano

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele Zvolte variantu
6 399 Kč
Kolečkové brusle K2 Surge 84 2024
Značka: K2
k2skates 2425 surge 84 khaki blue SK240244 1
Novinka Doprava zdarma

K2 konečně přichází se svým dlouho očekávaným skeletovým modelem kolečkových inline bruslí K2 Surge 84.

První skeletové freeskate brusle od značky K2 :
Skelet
Surge 84 jsou první brusle od K2 s pevným skeletem (hard boots), nicméně při vývoji této pevné konstrukce výrobce čerpal z dlouholetých zkušeností a technologií používaných u lyžařských bot. Bota brusle je tvořena kompozitem na bázi polypropylenu a horní manžeta (cuff) termoplastickým elastomerem. Skelet je opatřen systémem větracích otvorů pro ještě větší pohodlí (Vortech Ventilation System). Konstrukce Open Shell se střední šířkou minimalizuje tlakové body, model Surge tak může být dobrou volbou pro lidi se širší a klasickou stavbou nohy s vysokým nártem. Utahování je řešeno plochými tkaničkami, a hliníkovými přezkami - klasickou nad kotníkem a pákovou přezkou u nártu, která drží patu ve správné pozici.
Vnitřní bota (liner)
V kolečkových freeskate bruslích K2 Surge je použit pohodlný liner K2 classic, který je anatomický tvarovaný pro dlouhodobé pohodlí během bruslení. Liner má své vlastní zavazování "Speed lace", tedy tkaničku, která se utahuje pouhým zatažením v oblasti jazyku brusle.
Rám
Rám inline freeskate bruslí K2 Surge 84 je vyroben z leteckého hliníku 6061 litím do formy. Přináší tak pevnost a odolnost při zachování nízké hmotnosti. Zároveň zajišťuje skvělou kontrolu a vynikající přenos energie pro přesné a dynamické bruslení. Rám je nastavitelný, upevněn v hliníkovém bloku zapuštěném do skeletu brusle pro zvýšení pevnosti a zlepšení přenosu energie. Uchycení rámu je klasické 165 mm. Nastavení rámu umožňuje doladění jeho polohy vůči noze jezdce a zlepšuje tak držení těla na bruslích (nohy do O/X). Rám o délce 260 mm je osazen 4 kolečky. Délka rámu tak poskytuje optimální stabilitu i uživatelům s delším chodidlem. Jednostranné vylehčené ocelové osy (šrouby) o průměru 8 mm usnadňují servis koleček.
Kolečka a ložiska
K2 použila kolečka o velikosti 84 mm a tvrdosti 82A, osazena ložisky ILQ 5 standardní velikosti 608. Čtyři kolečka o velikosti 84 mm poskytují pevnou oporu a dobrou stabilitu, využijí je začátečníci i pokročilý. Delší rám je méně obratný, ale lépe vede a hodí se pro jízdu na stezce.
Brzda a další příslušenství
Součástí balení je brzda. V balení též najdete inbus a u modelů s barevným cuffovým kloubem i vyměnitelné destičky a tkaničky v černé barvě - z veselých urban bruslí tak snadno uděláte elegantní freeskate botu.

 

Technologie a výhody - proč vybrat K2 Surge 84?

Vortech Ventilation System - vestavěná soustava ventilačních kanálků ve skeletu brusle, které vedou vzduch přes vložku, stélku  svršek tak, aby bylo docíleno co nejvyššího odvětrávání. Vortech tak ochlazuje a udržuje nohy v suchu a pohodlí. 

Zapínání na přezky - horní přezka se postará o zpevnění kotníku, spodní páková přezka zabraňuje zvedání paty, čímž zlepšuje usazení nohy v brusli. Obě přezky jsou hliníkové, čímž je zvýšena jejich odolnost.

Tato modelová řada spojuje pohodlí a výkon pro začínající i pokročilé bruslaře. Užijte si radost z bruslí s K2 Surge 84!

K2 je americká značka sídlící v Seattlu a přestože je zaměřená převážně na zimní sporty získala si oblibu i u bruslařů, kteří hledají měkkou a dokonale pohodlnou botu pro rekreační vyjížďky. V roce 2024 přišla se svou první řadou skeletových bruslí (hard boot) ve dvou modelových řadách - Surge a prémiové Grid, kdy pohodlí fitness bruslí přenáší do freeskate a freestyle.

Podobné produkty

inline brusle freeskate urban cerne koleckove skeletove pevne 908438 Powerslide Storm Black 80 2023 4x80mm
Doprava zdarma
4 930 Kč
5 299 Kč (–6 %)
908438/EU
Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 80 Trinity - EU 48-49 (Velikost EU 48-49)
Výprodej Doprava zdarma
4 999 Kč
6 399 Kč (–21 %)
908329_EU_
Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity - EU (Velikost EU 37-38)
Doprava zdarma
4 398 Kč
4 869 Kč (–9 %)
880237_EU__5