Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Zoom s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: 
My Fit Basic dual fit (teplem tvarovatelná)
Zavazování: Ploché tkaničky, přezka klasická a páková
Rám: Powerslide Elite casted Al 4x80mm (243mm), EU 43+ 4x90mm (275mm)
Kola: Powerslide Hurricane 80mm/85a
Ložiska: WCD Freespin Abec 7
Brzda: není součástí balení 
(odkaz na vhodnou brzdu)
Hmotnost: 1520g (vel. 41-42)

Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Zvolte variantu
4 869 Kč –9 % 4 390 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity - EU (Velikost EU 37-38)
Doprava zdarma
4 869 Kč –9 %
Kolečkové Brusle Powerslide Zoom Pro 80 v černobílém provedení. Nová řada Zoom je druhou skeletovou (hard shell) bruslí s revolučním systémem Trinity. Montážní body pro uchycení rámu jsou zde vytvořeny pomocí tenkého adaptéru na podrážce brusle. Ten maličko zvyšuje těžiště brusle, jinak však nemá na jízdu větší vliv. Pevný skelet (kompozit s 15% sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle nabízí vysokou oporu během bruslení i provádění triků. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození. Systém Trinity přináší uchycení rámu místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Brusle je možné osadit klasickou nastavitelnou Powerslide HABS brzdou, která však není součástí balení. Anatomicky tvarovaná vnitřní botička (liner) Myfit Basic je pohodlná již od prvního obutí. Pod patou umístěný shock absorber (gumová stélka) pomáhá jezdci tlumit každý dopad. Zapínání pomocí dvou přezek a plochých tkaniček výborně funguje a pevně drží nohu na svém místě. Brusle jsou osazeny litým hliníkovým rámem o délce 243mm. Čtyřmi kolečky Powerslide Hurricane o průměru 80mm a tvrdosti 85a s ložisky WCD Abec 7 Freespin. Díky podvozku 4x80 se jedná o naprostou freeskate klasiku vhodnou pro freestyle i urban ježdění. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.