Kolečkové brusle K2 Surge 100 2024

Značka: K2

Skelet: K2 Surge Polypropylen
Vnitřní bota: K2 classic

Zavazování: Speed lacing, ploché tkaničky, přezka klasická a páková
Rám: Al 6061 3x100mm (265mm)
Kola100mm/82A
LožiskaILQ 7
Brzda: ano

Varianta:
Dostupnost U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
6 899 Kč
Kolečkové brusle K2 Surge 100 2024
Značka: K2
k2skates 2425 surge 100 olive SK240245 1
Novinka Doprava zdarma

K2 konečně přichází se svým dlouho očekávaným skeletovým modelem kolečkových inline bruslí K2 Surge 100.

První skeletové freeskate brusle od značky K2 :
Skelet
Surge 100 jsou první brusle od K2 s pevným skeletem (hard boots), nicméně při vývoji této pevné konstrukce výrobce čerpal z dlouholetých zkušeností a technologií používaných u lyžařských bot. Bota brusle je tvořena kompozitem na bázi polypropylenu a horní manžeta (cuff) termoplastickým elastomerem. Skelet je opatřen systémem větracích otvorů pro ještě větší pohodlí (Vortech Ventilation System). Konstrukce Open Shell se střední šířkou minimalizuje tlakové body, model Surge tak může být dobrou volbou pro lidi se širší a klasickou stavbou nohy s vysokým nártem. Utahování je řešeno plochými tkaničkami, a hliníkovými přezkami - klasickou nad kotníkem a pákovou přezkou u nártu, která drží patu ve správné pozici.
Vnitřní bota (liner)
V kolečkových freeskate bruslích K2 Surge je použit pohodlný liner K2 classic, který je anatomický tvarovaný pro dlouhodobé pohodlí během bruslení. Liner má své vlastní zavazování "Speed lace", tedy tkaničku, která se utahuje pouhým zatažením v oblasti jazyku brusle. Pod patou naleznete tlumič nárazů - shockabsorber.
Rám
Litý rám inline freeskate bruslí K2 Surge 100 je vyroben z leteckého hliníku 6061, přináší tak pevnost a odolnost při zachování nízké hmotnosti. Zároveň zajišťuje skvělou kontrolu a vynikající přenos energie pro přesné a dynamické bruslení. Rám je nastavitelný, upevněn v hliníkovém bloku zapuštěném do skeletu brusle pro zvýšení pevnosti a zlepšení přenosu energie. Uchycení rámu je klasické 165 mm. Nastavení rámu umožňuje doladění jeho polohy vůči noze jezdce a zlepšuje tak držení těla na bruslích (nohy do O/X). Rám o délce 265 mm je osazen 3 kolečky. Jednostranné vylehčené ocelové osy (šrouby) o průměru 8 mm usnadňují servis koleček.
Kolečka a ložiska
K2 použila kolečka o velikosti 100 mm a tvrdosti 82A, osazena ložisky ILQ 7 standardní velikosti 608. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště a předozadní stabilitu díky prodlouženému rámu. Dobře si poradí i s horším povrchem.
Brzda a další příslušenství
Součástí balení je brzda. V balení též najdete inbus a u modelů s barevným cuffovým kloubem i vyměnitelné destičky a tkaničky v černé barvě - z veselých urban bruslí tak snadno uděláte elegantní freeskate botu.

 

Technologie a výhody - proč vybrat K2 Surge 100?

Vortech Ventilation System - vestavěná soustava ventilačních kanálků ve skeletu brusle, které vedou vzduch přes vložku, stélku  svršek tak, aby bylo docíleno co nejvyššího odvětrávání. Vortech tak ochlazuje a udržuje nohy v suchu a pohodlí. 

Zapínání na přezky - horní přezka se postará o zpevnění kotníku, spodní páková přezka zabraňuje zvedání paty, čímž zlepšuje usazení nohy v brusli. Obě přezky jsou hliníkové, čímž je zvýšena jejich odolnost.

Tato modelová řada spojuje pohodlí a výkon pro začínající i pokročilé bruslaře. Užijte si radost z bruslí s K2 Surge 100!

K2 je americká značka sídlící v Seattlu a přestože je zaměřená převážně na zimní sporty získala si oblibu i u bruslařů, kteří hledají měkkou a dokonale pohodlnou botu pro rekreační vyjížďky. V roce 2024 přišla se svou první řadou skeletových bruslí (hard boot) ve dvou modelových řadách - Surge a prémiové Grid, kdy pohodlí fitness bruslí přenáší do freeskate a freestyle.

Podobné produkty

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 100 Trinity - EU (Velikost EU 48-49)
Výprodej Doprava zdarma
od 4 298 Kč
6 599 Kč (až –34 %)
908364_EU_
Kolečkové brusle Powerslide Swell Black 100 Trinity - EU (Velikost EU 47)
Výprodej Doprava zdarma
5 865 Kč
6 399 Kč (–8 %)
510052_EU_
Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro 100 black Trinity - EU (Velikost EU 39-40)
Výprodej Doprava zdarma
od 3 558 Kč
4 899 Kč (až –27 %)
908336_EU__2