Kolečka Powerslide Torrent Rain 110mm/84a (4ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
2 699 Kč –18 % 2 188 Kč
Kolečka Powerslide Torrent Rain 110mm/84a (4ks)
Značka: Powerslide
438 kolecka powerslide torrent rain 110mm 84a 4ks
Doprava zdarma
2 699 Kč –18 %
Kolečka pro bruslení v mokru Powerslide Torrent Rain v černé barvě 110mm 84a. Směs i povrch těchto koleček je speciálně vyvinut pro lepší přilnavost na mokrém povrchu. Kolečka tak lépe drží a umožňují silnější a bezpečnější odraz i v situacích, kdy běžná kolečka kloužou jak na ledě. V balení 4ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.