Kolečka Ground Control Glow black 110mm/85a (6ks)

Značka: Ground Control
Dostupnost U dodavatele
2 499 Kč –4 % 2 399 Kč
Kolečka Ground Control Glow black 110mm/85a (6ks)
Značka: Ground Control
1029 kolecka ground control glow black 110mm 85a 6ks
Doprava zdarma
2 499 Kč –4 %
Ve tmě zářící inline kolečka Ground Control Glow black pro freeskate i fitness bruslení. Rozměry 110mm 85a. V balení 6ks.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.