Kolečka Ground Control CM Bullet 60mm/90a (4ks)

Značka: Ground Control
Dostupnost U dodavatele
939 Kč –4 % 899 Kč
Kolečka Ground Control CM Bullet 60mm/90a (4ks)
Značka: Ground Control
75 kolecka ground control cm bullet 60mm 90a 4ks
939 Kč –4 %

Nová černá kola Ground Control CM Bullet v oblíbených rozměrech 60mm 90a. Oválný profil s velmi malou ploškou. V balení 4ks.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.