Kolečka Ground Control 110mm/85a (3ks + 6ks Titen Abec 9)

Značka: Ground Control
Dostupnost U dodavatele
1 099 Kč –4 % 1 049 Kč
Kolečka Ground Control 110mm/85a (3ks + 6ks Titen Abec 9)
Značka: Ground Control
477 kolecka ground control 110mm 85a 3ks 6ks titen abec 9
1 099 Kč –4 %
Zvýhodněná sada koleček Ground Control o rozměrech 110mm 85a. V balení 3ks koleček a 6ks ložisek Titen s přesností výroby Abec 9.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.