Ground Control FLT 3 black

Značka: Ground Control
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Zvolte variantu
1 899 Kč –5 % 1 799 Kč
Ground Control FLT 3 black
Značka: Ground Control
Ground Control FLT 3 black - S : 38-40 (Velikost S : 38-40)
1 899 Kč –5 %

Nejnovější generace oblíbených framů řady FLT od Ground Control nově vybavená kovovými frame spacery pro menší tření mezi ložisky a samotným framem. V balení 1 pár včetně grind kol.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.