Framy Ground Control HD 60 Black

Značka: Ground Control
Délka framů
S: 
247mm
M: 257mm
L: 270mm
XL: 283mm
(měřeno od středu prvního po střed posledního šroubu)

Frame je 41mm široký, 45,5mm vysoký, prostor mezi kolečky uprostřed je 114mm.
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 899 Kč –1 % 3 849 Kč
Framy Ground Control HD 60 Black
Značka: Ground Control
Framy Ground Control HD 60 Black - (Velikost XL)
Doprava zdarma
3 899 Kč –1 %
Nová řada hliníkových framů od Ground Control s názvem HD je tu! Proč hliníkové framy?? Zde jsou hlavní důvody. K výrobě použitý hliník je velmi pevný a lehký zároveň. Rámy tak výkonněji než klasické plastové framy (u těch dochází při větším zatížení k určitým deformacím) přenášejí sílu každého zhoupnutí v rampě i odrazu. Jízda je tak celkově rychlejší. Kov také lépe jede po nenavoskovaných copingách/hranách a tak může být velmi dobrým řešením v místech, kde je voskování zakázáno. Závěrečným bonusem je zvuk samotného grindování, který je prostě jedinečný. Tento černý model pro kolečka o maximálním průměru 60mm je vyráběn ve 4 velikostech. Ocelové šrouby jsou svým zasazením šikovně chráněny proti poškození, šroubují se přímo do těla framu a k jejich montáži tak stačí jeden imbus. Výměnný H-blok je uchycen dvěma šrouby. Balení obsahuje 1 hliníkový černý a 1 plastový bílý h-block + veškeré potřebné šrouby a spacery.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.