Dětské kolečkové brusle Powerslide Jet Pro Black

Značka: Powerslide
Skelet: Powerslide Jet s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: anatomicky tvarovaná 
paměťová pěna vysoké kvality
Zavazování: Ploché tkaničky, pásek na suchý zip a klasická přezka
Rám: Powerslide casted aluminium 2v1 219/231/243mm (dle velikosti brusle)(šroubovaný - umožňuje individuální nastavení dle potřeb dítěte)
Kola: Powerslide Huricane (EU 27-30) 76mm/85a, (EU 31-34) 80mm/85a, (EU 35-38) 84mm/85a
Ložiska: Wicked Freespin Abec 7
Brzdanení součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)
Varianta:
Dostupnost U dodavatele
3 799 Kč –24 % 2 857 Kč
Dětské kolečkové brusle Powerslide Jet Pro Black
Značka: Powerslide
Dětské kolečkové brusle Powerslide Jet Pro Black - EU (Velikost EU 35-38)
Výprodej
3 799 Kč –24 %

Skvělé dětské kolečkové Brusle Powerslide Jet Pro Black jsou novinkou pro rok 2019 a představují momentálně jedny z nejlepších dětských bruslí na trhu. Revoluce v podobě tříkolečkových bruslí již zasahuje i do řady pro ty nejmenší bruslaře. Nízká váha, lepší jízdní vlastnosti a větší požitek z jízdy, to vše si nyní mohou užít na bruslích i děti. Samozřejmostí zůstává jednoduchý systém nastavení velikosti brusle pomocí vysunování její špičky. Nastavování je ovládáno jedním tlačítkem, umožňuje zvětšení až o 3 po sobě jdoucí velikosti a zabere jen pár sekund. Pevný skelet poskytuje vysokou oporu po celém svém obvodu, čímž napomáhá správnému vedení brusle a zabraňuje propadání kotníků. Zavazování pomocí plochých tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarované vnitřní polstrování je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu. Pod patou umístěná gumová vložka (shockabsorber) pomáhá tlumit případné dopady. Tento model je osazen speciálním litým rámem z hliníku umožňujícím osazení třemi i čtyřmi kolečky. Výrobcem použitá kolečka jsou Powerslide Hurricane o průměru 76/80/84mm (dle velikosti brusle) a tvrdosti 85a s ložisky WCD Freespin Abec 7. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Brusle je možné osadit klasickou nastavitelnou Powerslide HABS brzdou, která však není součástí balení. Dopřejte svým nejmenším skutečné pohodlí a radost z bruslení díky moderním tříkolečkovým bruslím Powerslide Jet Pro Black, které jsou odolné, stabilní, lehce se ovládají a lépe překonávají nerovnosti. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.