Chrániče loktů Ennui Shock sleeve

Značka: Ennui
Varianta:
Dostupnost Červenec 2024 Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
1 399 Kč –11 % 1 240 Kč
Chrániče loktů Ennui Shock sleeve
Značka: Ennui
Chrániče loktů Ennui Shock sleeve - (Velikost XXS/XS)
1 399 Kč –11 %
Skvělou funkčnost a maximální nenápadnost nabízí chrániče loktů Ennui Shock sleeve. Ochranná hmota je vyrobena z pokročilých polymerů, za běžných podmínek je měkká a flexibilní, při nárazu však hmota okamžitě ztvrdne a absorbuje energii nárazu. Oproti konkurenční G-form, tyto chrániče lépe pokrývají boční strany loktů a materiál rukávu je pevnější. Na horním vnitřním okraji je po celém obvodu silikonový proužek proti sklouzávání chrániče při pohybu. Tento model je vhodný pro nošení pod oblečením, protože ochranná hmota chrániče při pádu neklouže. Doporučeno prát ručně. Využijte možnosti pokroku a používejte funkční, nenápadné a pohyb neomezující chrániče. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Značka ENNUI byla založena v roce 2012 ve Španělsku s cílem nabídnout tu nejlepší ochranu pro všechny nemotorové "městské" sporty v podobě pohodlných, odolných a stylových chráničů. 

Pro zajištění nejvyšší kvality spolupracuje Ennui  s mnoha významnými sportovci v různých oborech, kteří výrobky testují a poskytují zpětnou vazbu. Značka Ennui je oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí kvalitní ochranu a zároveň stylový vzhled.