Botička Powerslide MY FIT Prime Michael Witzemann Dual Fit Liner

Značka: Powerslide

Váha: 225g
Výška: 20cm

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 999 Kč –7 % 3 699 Kč
Botička Powerslide MY FIT Prime Michael Witzemann Dual Fit Liner
Značka: Powerslide
710242 Powerslide MyFit Prime Liner Michael Witzemann vnitni bota boticka do brusli inline
Doprava zdarma
3 999 Kč –7 %

Nové prémiové linery Prime Michael Witzemann od Myfit jsou celé tepelně tvarovatelné a vyvinuty pro maximálního pohodlí i výkon. Jazyk botičky byl zesílen a snížen pro zvýšení pohodlí. Předností je velmi nízká váha, minimální objem pro poskytnutí dostatečného místa v brusli a odepínatelná vnější výztuha v oblasti nad kotníkem pro nastavení různé síly opory. Speciální paměťová pěna se přizpůsobuje tvaru vaší nohy a poskytuje maximální pohodlí pro intenzivní trénink i delší výlety na bruslích. Myfit nabízí 3D anatomicky tvarované polstrování, které je vyrobeno z různých vrstev špičkových pěnových materiálů o odlišné tloušťce a hustotě pro nejvyšší možný komfort i výkon. Špička je vyrobena z pružného neoprenového materiálu, který se přizpůsobí noze jako ponožka. Vnější oblast kotníku je chráněna nášivkou z PU kůže. Na spodní straně a bocích jsou umístěny silikonové potisky, které omezují pohyb botičky uvnitř brusle a tím zvyšují jak pohodlí tak i přenos síly. Součástí je prémiová vyjímatelná stélka Myfit, odnímatelný gumový shockabsorber na patě + tkaničky pro stažení horní oblasti a poutko na nošení. Botičky je možné použít do libovolných skeletových bruslí. Cena za pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.