Podvozky Powerslide Next Renegade 3x125 Trinity

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
7 999 Kč
Podvozky Powerslide Next Renegade 3x125 Trinity
Značka: Powerslide
801 podvozky powerslide next renegade 3x125 trinity
Doprava zdarma

Terénní podvozky Powerslide Next Renegade 3x125 Trinity jsou tou nejlepší volbou pro jízdu i triky na hlíně. Extrémně pevný hliníkový rám vyrobený na CNC z jednoho kusu. Tři kola Powerslide Road Warrior 125mm s ložisky WCD Rustproof, která jsou navržena speciálně pro použití v mokru. Rám s délkou 295mm vytváří příjemný kompromis stability i obratnosti. Hodí se tedy pro jízdu i provádění triků na hliněných pumptracích, trailech a stezkách. Jednoduchý servis, ke kterému stačí jeden klíč. V balení 1 kompletní pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.