Lední brusle Playlife Freezer black

Značka: Powerslide

hmotnost:  
990 gramů vel. 41-42

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 249 Kč –11 % 1 999 Kč
Lední brusle Playlife Freezer black
Značka: Powerslide
ledni brusle skeletove pevne 902269 Playlife Powerslide Freezer Black cerne
2 249 Kč –11 %

Černé skeletové lední brusle Playlife Freezer. Díky pevnému skeletu poskytuje brusle výbornou oporu. Příjemně polstrovaná vnitřní botička je anatomicky tvarovaná a její neoprenová špička se přizpůsobí tvaru nohy jako ponožka. Zavazování je řešeno pomocí klasických tkaniček a přezky nad kotníkem. Kvalitní nůž hokejového typu z nerezové oceli je k botě přichycen čtrnácti nýty. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.