Lední brusle Playlife Classic Charming Rose

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
1 399 Kč –7 % 1 299 Kč
Lední brusle Playlife Classic Charming Rose
Značka: Powerslide
Lední brusle Playlife Classic Charming Rose - EU (Velikost EU 41)
Výprodej
1 399 Kč –7 %
Dámské lední brusle Playlife Classic ve světle růžové barvě. Pevná botička poskytuje výbornou oporu. Zavazování je řešeno pomocí klasických tkaniček. Kvalitní nůž z nerezové oceli je k botě přichycen deseti nýty. To vše ve roztomilém designu, který je na ledě skvěle vynikne. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.