Kolečkové brusle USD Aeon EQT 60
Liner: My fit 2nd Skin (dual fit)
Zavazování: ploché tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Kola: USD Aeon 61mm/90a (plochý profil)
Ložiska: WCD Freespin Abec 7
| Kategorie: | Kompletní |
|---|---|
| EAN: | 4040333571644 |
| ? Velikosti EU: | EU 45, EU 46 |
| ? Druh konstrukce: | Skeletové (Hardboot) |
| ? Uchycení rámu: | Unibody |
| ? Konfigurace rámu: | 4 x 61 mm |
| ? Počet koleček: | 4 |
| ? Velikost koleček: | 60 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 90A |
| ? Brzda: | Ne |
| ? Nastavitelnost rámu: | Pevný |
| ? Barva: | Béžová |
| ? Určení: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Délka rámu: | 246 mm, 256 mm, 269 mm |
| ? Disciplína a styl jízdy: | Aggressive |
| ? Materiál rámu: | Kompozit |
| ? Rockering: | Ne |
| ? Nosnost a tuhost skeletu (Hmotnost jezdce): | Zvýšená nosnost brusle (nad 100 kg) |
| ? Fit lineru: | Tenký |
| ? Rychloupínání (BOA / ATOP / Lanko): | Ne |
| ? Shock Absorber (tlumení nárazů a vibrací): | Ano |
| ? Systém zapínání a fixace nohy: | Tkaničky, Pásek na suchý zip |
| ? Šířka chodidla: | Normální, Široké |
| ? Tepelná tvarovatelnost (Heat Molding): | Ne |
| ? Typ lineru (číslování Dual Fit vs. Single): | Dvouvelikostní (Dual Fit) |
| ? Vnitřní botička: | Vyjímatelný liner |
| ? Úroveň dovednosti: | Pokročilý, Expert / Závodník |
| ? Vhodný terén: | Hladký povrch / Skatepark, Asfalt / Street |
| ? Bezpečnostní certifikace a normy (EN): | EN 13843 - Třída A (testováno 100 kg) |
| ? Možnost použití ledního nože: | Ne |
| ? Možnost použití ledního rámu: | Ne |
Značka USD (Universal Skate Design) je na trhu již od roku 1997, kdy vznikla pod názvem "Upside Down". Od té doby nabízí vysoce kvalitní produkty pro všechny aggressive jezdce – od dětí a amatérů až po naprosté profesionály. V Inlinespecial vnímáme USD jako pilíř celého aggressive bruslení. Jejich modely jako Aeon, Throne nebo Sway definovaly celé generace jezdců a my v obchodě je sami jezdíme a sázíme na jejich technický progres.
Vzhledem k široké nabídce osvědčených modelů testovaných těmi nejlepšími jezdci světa si u USD vybere opravdu každý. Značka se proslavila revolučním přístupem k vyměnitelným dílům i inovacím, jako je unibody konstrukce modelu Aeon, která posunula těžiště brusle níže než kdykoliv předtím.
Legenda, která tvoří budoucnost
Brusle USD jsou navrženy pro maximální kontrolu při grindování a stabilitu při dopadech. Ať už hledáte univerzální brusle pro začátky nebo špičkový profesionální model pro streetové session, USD nabízí hardware, který vás podrží. Díky provázanosti se značkami jako Undercover nebo Kizer dostáváte s USD bruslemi vždy vyladěný celek.
Vstupte do světa aggressive bruslení s nejzkušenější značkou na trhu. Pokud váháte, zda zvolit revoluční Aeony nebo klasiku se systémem UFS, v Inlinespecial vám na základě našich dlouholetých zkušeností z parku i streetu rádi pomůžeme s výběrem.
| Výrobní společnost : | USD - Universal Skate Design (Powerslide Sportartikelvertriebs GmbH) |
|---|---|
| Adresa : | Esbachgraben 1, 95463 Bindlach, Germany |
| E-mail : | info@powerslide.de |
| Zástupce výrobce v EU : | Powerslide Sportartikelvertriebs GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Esbachgraben 1, 95463 Bindlach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | info@powerslide.de |




