Kolečkové brusle K2 Trio LT 100 W 2024

Značka: K2
Bota: K2 Softboot se zvýšenou kotníkovou oporou
Zavazování: K2 Speed lace, přezka a pásek na suchý zip
Rám: K2 Stamped Aluminium (3x100mm max)
Kola: K2 100mm/83a
Ložiska: Twincam ILQ 7
Brzda: Ano, K2 standardní
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
5 799 Kč –10 % 5 199 Kč
Kolečkové brusle K2 Trio LT 100 W 2024
Značka: K2
Kolečkové brusle K2 Trio LT 100 W 2021 - EU (Velikost EU 42)
Doprava zdarma
5 799 Kč –10 %
Dámské kolečkové brusle K2 Trio LT 100 W jsou díky svým třem 100mm kolečkům vhodnou volbou pro začínající i pokročilejší bruslařky. Tento model je postaven na roky osvědčené botě K2 Softboot, jejíž pohodlí si oblíbilo již nepřeberné množství lidí. Pro více opory je pevný skelet v oblasti kotníku vyroben z pevnějšího materiálu. Oblíbené výhody v podobě nízké hmotnosti a vysoké prodyšnosti zůstávají zachovány. Pohodlné, vnitřní, anatomicky tvarované polstrování se dokáže spolehlivě přizpůsobit každému tvaru nohy. Systém zavazování je rychlý a jednoduchý, brusli stáhnete pomocí klasické přezky nad kotníkem, pásku na suchý zip přes nárt a jedinečného K2 Speed lace. K2 Speed lace - tkanička, která je se utahuje pouhým zatažením. Spolehlivě a rovnoměrně utáhne celou brusli a sama se zajistí proti uvolnění. K povolení pak stačí zmáčknout samozajišťovací zámeček na jazyku brusle. Rychlejší to již být opravdu nemůže. Osazeno kolečky K2 o průměru 100mm a tvrdosti 83a s velmi kvalitními ložisky Twincam ILQ 7, které se vyznačují svou dlouhou životností. Tato velikost koleček dělá bruslím vyšší těžiště. Proto je zde použit již zmíněný pevnější skelet kolem kotníku. Brusle jsou díky svému delšímu rámu vhodné především pro dlouhé tratě. Nízká tvrdost koleček zvyšuje jejich přilnavost. Hliníkový rám pojme kolečka o průměru max. 100mm a je k brusli pevně přinýtován. Brusle mají klasickou K2 brzdu s výměnným gumovým špalkem. Hledáte-li pohodlné tříkolečkové brusle pro rekreační či výkonnostní bruslení, pak jsou pro vás K2 Trio LT 100 W ideální volbou. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

K2 je americká značka sídlící v Seattlu a přestože je zaměřená převážně na zimní sporty získala si oblibu i u bruslařů, kteří hledají měkkou a dokonale pohodlnou botu pro rekreační vyjížďky.