Kolečkové brusle Powerslide Pheme Mint 100 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Pheme s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost a Myfit Recall paměťová pěna

Zavazování: Tkaničky a dva pásky na suchý zip

Rám: Powerslide Elite casted Aluminium Trinity 3x100mm (205mm, 231mm dle velikosti brusle)

Kola: Powerslide 100mm/83a

Ložiska: WCD Freespin Abec 9
Brzda: Ano (výškově nastavitelná)
Hmotnost: 1420g (EU 39)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč od 6 599 Kč –28 % –28 % –9 % –9 % až –28 % 4 698 Kč 4 698 Kč 5 999 Kč 5 999 Kč od 4 698 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Pheme Mint 100 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Pheme Mint 100 Trinity - EU (Velikost EU 42)
Výprodej Doprava zdarma
6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč od 6 599 Kč –28 % –28 % –9 % –9 % až –28 %
Mentolová svěžest na třech kolech! Kolečkové brusle Powerslide Pheme Mint 100 Trinity jsou navrženy čistě pro dámskou užší nohu. Nové modely pro rok 2022 mají štíhlejší siluetu a přepracovanou vnitřní výstelku pro vyšší pohodlí i lepší držení nohy. Zabudovaná vnitřní botička je pevnou součástí brusle a dodává bruslím schopnost perfektní odezvy na jakýkoliv provedený pohyb. Díky anatomicky tvarované paměťové pěně jsou brusle pohodlné již od prvního obutí. Pěna navíc reaguje na zahřívání těla při sportu a v průběhu používání se dotvaruje přímo na nohu majitele. Vnější část brusle je vyrobena z mikrovlákna a umělé kůže. Zavazování pomocí tkaniček a dvou pásků na suchý zip drží nohu spolehlivě na svém místě. Pevná anatomicky tvarovaná skořepina s přídavkem skelného vlákna poskytuje požadovanou oporu během bruslení. Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Tento model je osazen lehkým litým rámem z hliníku, kolečky o průměru 100mm a tvrdosti 83a s ložisky WCD Freespin Abec 9. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště i skvělou ovladatelnost. Powerslide Pheme Mint jsou moderní, spolehlivé a velmi komfortní brusle, které si zamilujete na první pohled. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.