Ground Control HD 80mm gold

Značka: Ground Control

Délky framů:
vel. M - 240mm
vel. L  -  270mm
vel. XL  - 280mm

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 699 Kč
Ground Control HD 80mm gold
Značka: Ground Control
Ground Control HD 80mm gold - XL (Velikost XL)
Doprava zdarma

Nové Powerblade/Freeskate framy Ground Control HD 80 ve zlaté barvě. Framy jsou vyrobeny z hliníku. Díky plným stěnám jsou velmi pevné a perfektně přenáší sílu odrazu. Další novinkou je možnost dokoupení přídavných plastových grindplatů pro lepší grindovací vlastnosti a delší životnost framu. Rám je vyráběn ve třech velikostech. Maximální velikost koleček je 80mm. Uchycení framu klasicky pomocí dvou UFS šroubů (pasuje tedy na každou standardní aggressive brusli). V balení jeden pár včetně všech šroubů a spacerů.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.