Dětské kolečkové brusle Powerslide Swell Stellar JR. Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Swell, skořepina s přídavkem sklolaminátu a patentovaná technologie Myfit 3DAP (pěna o čtyřech různých vrstvách pro maximální komfort)
Zavazování: ploché tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
RámPowerslide Elite AL casted Trinity 3x100mm (205mm nebo 231mm dle velikosti brusle)
KolaPowerslide Swell 100mm/85a
LožiskaWCD Freespin Abec 7
BrzdaAno (výškově nastavitelná)
Hmotnost: 1180g (EU 36)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
5 799 Kč –31 % 3 989 Kč
Dětské kolečkové brusle Powerslide Swell Stellar JR. Trinity
Značka: Powerslide
Dětské kolečkové brusle Powerslide Swell Stellar JR. Trinity - EU (Velikost EU 38-39)
Výprodej Doprava zdarma
5 799 Kč –31 %
Luxusní dětské kolečkové brusle Powerslide Swell Stellar JR. Trinity. Tento model představuje momentálně nejlepší dětské fitness brusle na trhu. Se třemi 100mm kolečky mohou děti jezdit skutečně rychle, snadněji překonávat nerovnosti a zároveň stále brusle skvěle ovládat. Anatomicky tvarovaná skořepina ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu je lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory než běžně používaný plast. Vyjímatelná vnitřní botička je vyrobeným pro dvě velikosti zároveň. Její neoprenová špička se přizpůsobuje tvaru nohy jako ponožka. Zavazování pomocí plochých tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Tento model je osazen lehkým litým rámem z hliníku, kolečky Powerslide Swell o průměru 100mm a tvrdosti 85a s ložisky WCD Freespin Abec 7. Model Powerslide Swell Stellar Junior dokáže posunout dětské bruslení na úroveň toho dospělého a otevřít dětem nový svět na třech kolech. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.