Dětské kolečkové brusle Powerslide Khaan Junior SQD Pink

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Khaan Junior
Zavazování: Tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám: Powerside SQD Alu CNC, (EU 27-30) 207mm, (EU 31-34) 219mm, (EU 35-38) 231mm, (EU 39-42) 243mm
Kola: Powerslide Hurricane (EU 27-30) 68mm/85a, (EU 31-34) 72mm/85a, (EU 35-38) 76mm/85a, (EU 39-42) 80mm/85a
Ložiska: WCD Abec 7
Brzda: Ano
Hmotnost: 1000g (EU 31-34)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 059 Kč –10 % 2 738 Kč
Dětské kolečkové brusle Powerslide Khaan Junior SQD Pink
Značka: Powerslide
Dětské kolečkové brusle Powerslide Khaan Junior SQD Pink - EU (Velikost EU 39-42)
Doprava zdarma
3 059 Kč –10 %
Dětské nastavitelné brusle Powerslide Khaan Junior SQD Pink s velmi odolným hliníkovým rámem vyrobeným na CNC z jednoho kusu. Rám je k brusli je přichycen dvěma šrouby, což umožňuje jeho posun do stran a doladění dle individuálních potřeb dítěte. Tato možnost nastavení výrazně pomáhá regulovat případné problémy postoje s nohami do X nebo do O. Kolečka jsou zde použita Powerslide Hurricane s tvrdostí 85a a průměrem v rozmezí 68-80mm dle velikosti brusle. Ložiska WCD Abec 7. Celkově se jedná o kvalitní a odolné fitness/freeskate brusle pro kluky i holky. Botička brusle je anatomicky tvarovaná a poskytuje vysoký komfort. Jednoduchý systém nastavení velikosti brusle v rozmezí čtyř velikostí pomocí vysunování její špičky. Plastový skelet zajišťuje spolehlivou oporu, zabraňuje propadání kotníků a ztrátám energie při bruslení. Navíc chrání brusli proti poškození. Samozřejmostí zůstává osvědčený způsob utažení bruslí pomocí tkaniček, přezky a pásku na suchý zip, který podrží nohu na svém místě za každé situace. Dopřejte svým nejmenším skutečné pohodlí a radost z bruslení díky bruslím Powerslide Khaan Junior SQD Pink. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.