Kolečkové brusle Powerslide XC Trainer 150

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Zoom s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Vnitřní bota: 
My Fit Recall dual fit (teplem tvarovatelná)
Zavazování: Ploché tkaničky, přezka klasická a páková
RámPowerslide XC Trail Al stamped 2x150mm
KolaPowerslide CST Pro air 150mm 6,3 Bar
LožiskaWCD Rustproof
Brzda: Ano, (ovládána lýtkem)
Hmotnost: 2050g (EU 41-42)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
8 639 Kč –13 % 7 489 Kč
Kolečkové brusle Powerslide XC Trainer 150
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide XC Trainer 150 - EU (Velikost EU 45-46)
Akce Doprava zdarma
8 639 Kč –13 %
Odolné nordic kolečkové brusle Powerslide XC Trainer 150. Pevný skelet (kompozit s 15% sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle poskytuje vysokou oporu během bruslení. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození. Anatomicky tvarovaná vnitřní botička (liner) Myfit je pohodlná již od prvního obutí. Pod patou umístěný shock absorber (gumová stélka) pomáhá jezdci tlumit každý dopad. Zapínání pomocí dvou přezek a plochých tkaniček výborně funguje a pevně drží nohu na svém místě. Osazeno prodlouženým hliníkovým rámem s dvěma nafukovacími kolečky o průměru 150mm. Použitá ložiska WCD Rustproof jsou navržena speciálně do nejnáročnějších podmínek. Brzda umožňuje individuální nastavení a ovládána je pohybem lýtka. Vzhledem k délce rámu doporučujeme použití společně s hůlkami. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.