Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Imperial s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: Myfit Fat Boy (teplem tvarovatelná)

Zavazování: Tkaničky, přezka klasická a páková
RámPowerslide Alu 6061 
KolaPowerslide Spinner s tvrdostí 85a 76/80mm
LožiskaWCD Abec 5
Brzdanení součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)

Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
4 699 Kč –6 % 4 399 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Imperial Special Edition - EU (Velikost EU 45-46)
Výprodej Doprava zdarma
4 699 Kč –6 %

Speciální edice kolečkových bruslí Powerslide Imperial s rockeringem - většími kolečky uprostřed pro vyšší obratnost při slalomu atd. (76-80-80-76mm). Roky osvědčená a oblíbená bota řady Imperial poskytuje ve spojení s linery My Fit příjemné pohodlí. Jak je již u Powerslidu zvykem, vnitřní botička (liner) je nejvyšší možné kvality. Její špička je z pružného neoprénu a přizpůsobí se noze jako ponožka. Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobena z paměťové pěny, která reaguje na zvýšenou lidskou teplotu při sportu a dotvaruje se přímo na nohu majitele (zároveň umožňuje i tepelné dotvarování). Pevný skelet (kompozit s 15% sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle nabízí vysokou oporu během bruslení i provádění triků. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození. Otvory po stranách zlepšují odvětrávání a gumová vložka pod patou (shockabsorber) pomáhá tlumit případné dopady. Zapínání pomocí dvou přezek a plochých tkaniček výborně funguje a pevně drží nohu na svém místě. Brusle jsou osazeny spolehlivým hliníkovým rámem (délka rámu dle velikosti brusle) čtyřmi kolečky Powerslide Spinner o tvrdosti 85a a průměru 76 a 80mm s ložiska WCD Abec 5. Rám je k botě uchycen dvěma šrouby, což umožňuje posun rámu do stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Praktický výměnný chránič na vnější straně boty proti poškození skeletu při pádech. Brusle je možné osadit Powerslide Urban brzdou, která však není součástí balení. Díky tomu, že je délka rámu přizpůsobena délce brusle a rockeringu koleček jsou brusle extrémně obratné a hodí se především pro slalom a jízdu s vysokým nárokem na obratnost. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.